ما اطمینان خاطر داریم که شما حساسیت خاصی برای نحوه ارسال و تحویل کالای خود دارید بنابراین این حساسیت را ما نیز در روش ارسال خود داریم. مجموعه    باب دل بوسیله اتوماسیون حرفه ای ارسال، تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را به شما می دهد.

 
 ارسال از طریق پست:

 ارسال،  طریق پست  معمولا از زمان تحویل به پست جمهوری اسلامی ایران حداکثر 2 تا 4 روز کاری طول خواهد کشید تا کالا به دست شما برسد. تیم لوجستیک باب دل ما هر   روز قبل از ساعت 13 عصر مرسولات را به پست تحویل خواهند داد. تشما می توانید با استفاده از کد رهگیری محصول که دریافت می کنید و طریق   آدرس  /https://tracking.post.ir با وارد کردن کد رهگیری در هر زمانی از شبانه روز، موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری کنید.

 ارسال فوری با پیک در تهران:

 ارسال کالا در محدوده شهر تهران توسط پیک و تعرفه آن طبق نرخ رسمی و بعهده مشتری است.

 ارسال از طریق تیپاکس:

 شرکت خصوصی تیپاکس به منظور ارسال سریع برای مراکز استان و شهرهایی می‌‌باشد که دارای دفاتر تیپاکس هستند، می‌باشد. پس از پردازش سفارش و تحویل آن به   تیپاکس، که در بیش از 80 شهر که تک مسیره هستند، به طور معمول 24 ساعته است. سرویس‌دهی تیپاکس در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، معمولاً در 48 الی   72 ساعت انجام می‌شود. در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس تیپاکس هستید، می‌توانید با وارد کردن کد رهگیری مرسوله در سایت رهگیری محصولات   تیپاکس پیگیری نمایید.